WEO SUN BREAKER

40x60 mm

50x100 mm

60x120 mmAPIE

  • Natūralaus medžio imitacija
  • 20 m. spalvos garantija
  • Lengvas montavimas
SAVYBĖS

Pagaminta:                                       Šilumos laidumas:

40 proc. perdirbtas politilenas,               0,2w / mk

60 proc.  perdirbta mediena.


Išmatavimai:                                     Standartinis ilgis:

42x60 mm                                               4 m. 

52x100 mm

62x120 mm


Spalvos:                                           Profilio sienelės storis:

Teck                                                         5 mm

Ipe
 


PRIVALUMAI

- Keokstruzijos sluoksnis

- Aliuminio profilis

- Šešėlio formavimas
ARCHITEKTŪROS ATEITIS


WEO brise-Soleil yra šiuolaikiškas architektūros sprendimas. Tai sprendimas kuries leis sumažinti diskomfortą kurį sukelia tiesiogiai saulės spinduliai. Šis produktas leis pakeisti medinius tąšelius. Brise- Soleil nereikalauja priežiūros, atsparus UV, taip pat tai sprendimas, kad vidus būtų apšviestas natūralios saulės šviesos. Dažnai naudojamas, kaip vienas iš sprendimų siekant reguliuoti salės spindulių skverbimasi gyvenamojoje patalpoje arba darbo vietoje.

Šie profiliai yra dekoratyvūs. Jie neturi pastato hidroizoliacinių ar izoliacinių savybių. Brise-Soleil sistemos be jokių apribojimų gali būti naudojami  visų tipų viešosiose erdvėse, komerciniuose pastatuose, vienbučiuose ir daugiabučiuose namuose. Gaisro klasė netaikoma.SPALVOS GARANTIJA 20 m.

Produkto pranašumas, koekstruzijos būdu apsaugota produkto virštutinė danga atspari išblukimui daugiau nei 20 m. ir išlaiko savo natūralios medienos išvaizdą, pasižyminčią puikiu spalvos intensyvumu. Brise- Soleil apsaugotas plonu UV spinduliams atspariu polimerų sluoksniu. Produktas turi dvci skirtingas spalvas: TEAK ir IPE 
A 2 mm ALIUMINIO PROFILIS

Brise- Soleil asortimentą sudaro du atskiri komponentai: stačiakampis kompozicinis medienos profilis ir 2 mm storio aliuminio profilis ( 20x30, 40x40 ir 50x50 mm ). Aliuminio profilis palaiko kompozicinio profilio  lenkimo jėgą. Tokio sprendimo dėka profilio deformacija ribojama iki 1,5 mm.VERTIKALUS IR HORIZONTALUS MONTAVIMAS

Didžiausias atstumas tarp dviejų atramų neturi viršyti 2 m.  Išsikišimas maksimaliai galimas 60 cm.

 

TIESIOGINIS TVIRTINIMAS

Sistema galima tiesiogiai tvirtinti  prie medinės arba metalinės konstrukcijos naudojant savaime isigręženčius varžtus arba nerūdijančio plieno kniedes.  Nerūdijančio plieno varžtai, kurių skersmuo ne mažesnis kaip 5 mm, turi būti tvirtinami būtinai į aliuminio profilį. Galima naudoti 4,8 mm skrensmens kniedes.
TVIRTINIMAS SU LAIKIKLIAIS

Brise- Soleil sistema galima tvirtinti prie betoninių sienų arba metalinių konstrukcijų naudojant nerūdijančio plieno laikiklius. Laikikliai gali pasiūlyti įvairius kampus, kad pakeistu produkto sistemos kryptį.


APDAILOS DANGTELIAI

Jie yra tos pačios spalvos ir tos pačios medžiagos, kaip ir profiliai. Kaip ir profiliai, taip ir dangteliai yra dviejų spalvų, kad būtų išlaikomas vientisumas.